Česká republikaSlovensko

Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová

Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Termoska Spokey Hotty 520 ml - oranžová
  • Značka: Primus
  • Kód zboží: 928440

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Nepostradatelný společník během cestování, 100 % těsnící a precizně vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů? To je termoláhev Spokey HOTTY!

Nezbytná během výletů i do práce!

Termoláhev Spokey Hotty si můžete vzít doslova kamkoliv - hodí se na rodinný výlet, horskou túru, při cestě do práce nebo na jakékoliv jiné dobrodružství. Horký nápoj během výletu přijde vždy vhod, obzvláště při nízkých teplotách. Je vyrobena z nejlepších materiálu tak, aby měla zvýšenou mechanickou odolnost proti případnému poškození či poškrábání.

Velmi dlouhá výdrž!

Model Hotty udrží teplé či studené nápoje po velmi dlouhou dobu. Pokud láhev naplníte vroucí vodou (100°C), nápoj vám vydrží teplý až 24 hod. Díky tomu vám dává možnost vzít si s sebou velké množství teplého nápoje - kávy nebo čaje. Zachování teploty závisí na množství a teplotě nápoje, četnosti otevírání a okolní teplotě.

Dokonalá tepelná izolace!

Termoláhev Spokey Hotty o objemu 520 ml má prvotřídní šroubovaní uzávěr, který se nikdy neztratí a který nevyteče. Díky svým rozměrům se vejde do jakékoliv tašky či batohu. Zároveň vám dává možnost vzít si s sebou velké množství teplého nápoje - kávy nebo čaje. Věřte nám - stojí za to ji mít vždy po ruce během jakéhokoliv cestování!

Parametry
Objem (l)0,52
Rozměry (cm)19,7 x 7 x 7
Výška (cm)19,7
Šířka (cm)7
Hloubka (cm)7
Materiálové složeníocel + silikon + polypropylen
Materiálocel, silikon, polypropylen
Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz