Česká republikaSlovensko

Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá

Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá
 • Termoska Spokey Hotty 520 ml - černá
 • Značka: Primus
 • Kód zboží: 928441
 • Dostupnost: 1 ks skladem
 • Cena:
  424 Kč
  (350,41 Kč bez DPH 21%)

Nepostradatelný společník během cestování, 100 % těsnící a precizně vyrobená z těch nejkvalitnějších materiálů? To je termoláhev Spokey HOTTY!

Nezbytná během výletů i do práce!

Termoláhev Spokey Hotty si můžete vzít doslova kamkoliv - hodí se na rodinný výlet, horskou túru, při cestě do práce nebo na jakékoliv jiné dobrodružství. Horký nápoj během výletu přijde vždy vhod, obzvláště při nízkých teplotách. Je vyrobena z nejlepších materiálu tak, aby měla zvýšenou mechanickou odolnost proti případnému poškození či poškrábání.

Velmi dlouhá výdrž!

Model Hotty udrží teplé či studené nápoje po velmi dlouhou dobu. Pokud láhev naplníte vroucí vodou (100°C), nápoj vám vydrží teplý až 24 hod. Díky tomu vám dává možnost vzít si s sebou velké množství teplého nápoje - kávy nebo čaje. Zachování teploty závisí na množství a teplotě nápoje, četnosti otevírání a okolní teplotě.

Dokonalá tepelná izolace!

Termoláhev Spokey Hotty o objemu 520 ml má prvotřídní šroubovaní uzávěr, který se nikdy neztratí a který nevyteče. Díky svým rozměrům se vejde do jakékoliv tašky či batohu. Zároveň vám dává možnost vzít si s sebou velké množství teplého nápoje - kávy nebo čaje. Věřte nám - stojí za to ji mít vždy po ruce během jakéhokoliv cestování!

Parametry
Rozměry (cm)19,7 x 7 x 7
Objem (l)0,52
Výška (cm)19,7
Šířka (cm)7
Hloubka (cm)7
Materiálové složeníocel + silikon + polypropylen
Materiálocel, silikon, polypropylen

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz