Česká republikaSlovensko

Stavebnice Monti Czech Army Tatra 815 MS 11 1:48 - olivová

Stavebnice Monti Czech Army Tatra 815 MS 11 1:48 - olivová
  • Značka: Monti System
  • Kód zboží: 77/33-34/00/111002

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Monti System je legendární česká stavebnice věrných modelů osobních a nákladních aut, s kterými si vyhrají malí i velcí. Největší výhodou těchto stavebnic je, že k sestavení modelu autíčka nepotřebujete žádné lepidlo a barvy. Jednotlivé dílky jsou tak důmyslně vyrobeny, že s pomocí různých zacvakávacích zámků, úchytů a dalších pružných mechanismů sestavíte model bez jediné kapky lepidla.

Vše do sebe jen zacvaknete nebo zasunete. Výsledkem je funkční model s úžasnými detaily, který je dokonalou replikou skutečné předlohy. Jednotlivé dílky jsou lisovány již barevné, takže nemusíte nic barvit. Navíc jsou některé dílky pochromované a u nových Monti Systémů mají některé stavebnice pro ještě realističtější vzhled gumová kola. V každém balení naleznete také samolepky, kterými si složený model můžete polepit.

Věk: 7 +

Parametry
Rozměry - balení (cm)15 x 22 x 6
Hmotnost (g)213
Materiálové složeníplast
Materiálplast
Stavebnice Monti Czech Army Tatra 815 MS 11 1:48 - desert

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz