Česká republikaSlovensko

Prací koule Eko - modrá

Prací koule Eko - modrá
  • Značka: Nezadán
  • Kód zboží: 065-725

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Ve srovnání s obvyklými způsoby praní prádla použitím ekologické prací koule šetříte své peníze, chráníte přírodu, snižujete výskyt bakterií ve vypraném prádle a minimalizujete riziko výskytu alergických reakcí vyvolaných zbytky pracího prášku.

Aktivní prací složkou je unikátní biologický keramický materiál s hodnotu pH cca 8-10, tedy stejné jako má chemický prací prostředek. Tato Eko prací koule má silný alkalický účinek díky kterému může účinně odstraňovat skvrny od mastnoty, ovoce a zeleniny, aj. Při každodenním praní do 4 kilogramů prádla je doba použitelnosti této prací koule minimálně 3 roky a přibližně na 1000 použití.

Návod: Oddělte od sebe bílé a barevné prádlo (barevné prádlo perte vždy odděleně od bílého). Vložte prací kouli Clean Balz do bubnu pračky doprostřed špinavého prádla. Zapněte pračku, nepřekračujte teplotu praní více než 50°C! Po ukončení pracího procesu vyjměte čisté a zdravotně nezávadné prádlo z pračky a dejte sušit obvyklým způsobem. V případě, že máte pračku kombinovanou se sušičkou vyjměte Eko prací kouli vždy před začátkem sušícího procesu! Eko prací kouli můžete také použít pro ruční praní (ovšem před započetím ručního praní nechte prádlo namočené spolu s Eko prací koulí minimálně po dobu jedné hodiny). Pozn.: Pro zaručení kvalitního vyprání velmi znečištěného prádla (zaschlé skvrny, fleky, apod.) je doporučeno přidat min. 1/5 obvyklé dávky pracího prostředku. Doporučené jsou ekologické prací prostředky vyrobené z přírodních produktů s minimálním obsahem chemických látek.

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

Modrá