Česká republikaSlovensko

Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - zelený

Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - zelený
 • Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - zelený
 • Značka: Nezadán
 • Kód zboží: HUG-100-GREEN
 • Dostupnost: na cestě, 28 ks bude skladem od cca 4.7.
  Toto zboží máme nyní na cestě od výrobce, odeslat ho tak můžeme až po datu naskladnění. Datum je orientační a může se změnit.
 • Cena:
  194 Kč 180 Kč (7% sleva)
  sleva platí ještě
  (148,76 Kč bez DPH 21%)
 • Přidat do seznamu přání

Nově v nabídce!

Má vyceněné zuby a dlouhé končetiny se suchým zipem. Ačkoliv na fotce vypadá velice děsivě, děti si jí díky příjemnému a na dotek hebkému plyši ihned zamilují. Hračka má suché zipy na rukou aby mohla objímat.

Huggy Wuggy je hlavní postava v hororové videohře Poppy Playtime z roku 2021. Huggy předstíral že je socha, aby oklamal hlavního hrdinu. Jakmile se hlavnímu hrdinovi podařilo získat klíč a znovu zapnout napájení v místnosti, Huggy Wuggy zmizí ze svého podstavce a v průběhu hry sleduje hráče z ventilačních otvorů nebo vysoko nedosažitelných míst. Až když hráč běží do tmy, vynoří se ze stínů a pronásleduje je v tunelech dopravního pásu. Pokaždé, když se hráči nepodaří dosáhnout na molo na konci pásu, setká se s Huggy Wuggym, který je popadne a zabije je svými zuby.

Parametry
Délka - celková (cm)40
Materiál100% polyester
Plyšový Huggy Wuggy 40 cm - světle duhovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - červenýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - oranžovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - modrýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - růžovýPlyšový Huggy Wuggy 40 cm - duhový

Nový dotaz