Česká republikaSlovensko

NeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - černé

NeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - černé
  • NeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - černé
  • NeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - černé
  • Značka: Sell Toys
  • Kód zboží: 26028

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Magnetické kuličky NeoCube s průměrem jedné kuličky 5 mm.

Pravděpodobně jste o nich už slyšeli, ale dokud je sami nevyzkoušíte, neobjevíte skvělý potenciál magnetických kuliček NeoCube. 216 malých neodymových kuliček můžete skládat do neomezeného množství objektů díky jejich tvaru a vysokému magnetizmu. Fantazii se meze nekladou, můžete vymýšlet vlastní objekty nebo se třeba inspirovat jedním z tisíce videí na YouTube.

NeoCube rozvijí motorické a prostorové schopnosti, zabaví na dlouhou dobu, ale především je to perfektní antistresová hračka. 216 vysoce magnetických kuliček. Z kuliček jde složit neomezené množství objektů. Lze dokoupit více sad NeoCube a spojovat je. Perfektní antistresová hračka.

Parametry
Rozměry - balení (cm)7 x 7 x 4,5
Průměr (cm)0,5
Hmotnost (g)140
NeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - červenéNeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - stříbrnéNeoCube magnetické kuličky 5mm 216 ks - světle modré

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

černá

Určení

👶 Pro děti