Česká republikaSlovensko

Masážní a hygienické vložky Gultio - bílé

Masážní a hygienické vložky Gultio - bílé
  • Značka: Gultio
  • Kód zboží: 18b
  • Dostupnost: 7 ks skladem (do vyprodání zásob)
  • Cena:
    56 Kč 50 Kč (10% sleva)
    (41,65 Kč bez DPH 21%)

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Masážní, hygienické a velmi pohodlné vložky do bot slouží jako prevence mykotických infekcí nohou, ale i jako nepostradatelný doplněk pro vaše pohodní. Plocha vložky tvoří nepravidelný vzor s otvory, díky nimž cirkuluje vzduch, který ovlivňuje mikroklima v botě. Působí izolačně, podporuje prokrvení nohou a brání proti otlakům i při celodenní zátěži.

Kromě prevence pro zdraví nohou chrání také obuv. Její životnost se prodlouží až o čtvrtinu - vložky totiž šetří vnitřní vrstvy a výstelku před agresivním působením potu.

Vložky do bot Gultio mají průmyslovým vzorem chráněnou strukturu, díky čemuž se stávají jedničkou na trhu ve své kategorii. Gultio myslí na Vaši pohodu za všech situací.

Stříbro ničí více než 650 choroboplodných bakterií, virů, mykóz, plísní a působí také proti bakteriím rozkládajícím pot. Stejně tak stříbro pomáhá při osobní hygieně. Příznivé efekty stříbra jsou doslova záchranou pro lidi s citlivou pokožkou a ekzémy nebo pro alergiky. Drobné částečky stříbra prostě umí divy.

Materiál: antibakteriální přísada na bázi oxidu hlinitého nadopovadého aktivní formou stříbra

Parametry
Balení1 pár
Materiálové složenípolyuretan
Materiál100% polyuretan
Země výroby
Masážní a hygienické vložky Gultio - hnědé

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz