Hřejivý levandulový plyšáček Žirafa - hnědý

Specifikace

Hodnocení:zatím nehodnoceno (přidat hodnocení)
  • Dostupnost: nedostupné

Toto zboží je vyprodané u nás i přímo u výrobce. Nelze ho tak nyní objednat. Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.
*

Určení: Pro děti

Představíme vám vaše budoucí mazlíčky do postele. Voňavý nahřívatelný plyšák ukrývá v bříšku nahřívatelnou vložku. Tu nahřejete v mikrovlnné troubě cca 1 minutu a opět vrátíte do bříška plyšáka. S plyšákem se vám bude klidně usínat, protože voní po levandulích.

Výplň je směs pšeničných zrnek a 100 %ní esenciální olej z levandule. V bříšku mají nahřívatelnou vložku, kterou nahřejeme v mikrovlnné troubě cca 1 min.

Parametry

Délka
35 cm cm
Materiál
100% polyester
Materiálové složení: polyester

Nová recenze

*
*
*
*


    Nový dotaz

    *
    *
    *


      Menu

      Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

      Další informace