Česká republikaSlovensko

Hřející polštářek na tělo Heat Bodywarmer

Hřející polštářek na tělo Heat Bodywarmer
  • Značka: Heat Company
  • Kód zboží: 42092

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Okamžitý zdroj tepla s 12 hodinami hřejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje se při kontaktu se vzduchem a má průměrnou teplotu 51°C. Netoxický, bez zápachu z 100% přírodních ingrediencí.

Hřející polštářky na tělo (Bodywarmers) jsou extrémně tenké a hodí se pod všechny druhy oblečení. Jsou prakticky neviditelné a poskytují příjemné a zdravé teplo. Díky tomuto hřejícímu polštářku můžete nosit méně těžký oděv a teplo je stále zachováno. Může být umístěn například pod halenkou nebo košilí na místě, kde chcete teplo. Polštářek vám pomůže uvolnit se. Pro zajištění tepla na Vámi určeném místě je na sáčku lepící strana, díky které můžete přilepit sáček na vámi určené místo na spodním prádle. Po té, co přestane hřející polštářek hřát, jej vyhoďte do běžného domácího odpadu.

Rozměry: cca 9 x 13 cm

Obsahuje: 1 ks

Jak hřející polštářek aktivovat: Otevřete vnější obal a vyjměte z něj hřející polštářek na vzduch. Sejměte obal z lepící části polštářku. Připevněte přilnavou stranou k oblečení. Vhodné místo pro umístění tohoto hřejícího sáčku je spodní strana spodního prádla (tak aby se dotýkal sáček zad, případně míst kde chcete teplo), kde je možné čerpat teplo tohoto hřejícího sáčků po dobu 12 hodin při průměrné teplotě kolem 51°C. Maximální teplota hřejícího polštářku je 63°C. Tento hřející polštářek ohřívá neustále. Dosažení maximální teploty je přibližně po 15 min.

Obsah sáčku: tvoří směs železného prášku, aktivního uhlíku, vody, soli a zeminy. Tato směs je uzavřena ve speciálním papírovo-látkovém sáčku a díky speciálnímu patentu se nedostane dovnitř a ven ze sáčku nic jiného jak vzduch, na kterém je postavený celý princip fungování těchto hřejících polštářků. Celý sáček je ekologicky a toxicky neškodný. Tyto hřejívé polštářky splňují podmínky pro prodej v EU.

Nový dotaz