Chladící půllitr 0,6l - průhledný

Specifikace

Hodnocení:zatím nehodnoceno (přidat hodnocení)
  • Dostupnost: nedostupné

Toto zboží je vyprodané u nás i přímo u výrobce. Nelze ho tak nyní objednat. Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.
*

Určení: Nezáleží na pohlaví

Velký chladící půllitr s objemem 600 ml. Na světě není větší chladící půllitr než tento. Speciálně vyrobený pro české pivaře.

Chladící půllitr má dvojité stěny, mezi kterými je napuštěn netoxický, rychle mrznoucí a průhledný gel. Sklenice se před použitím vloží dnem vzhůru (aby se tekutý gel rozmístil do celého půllitru) do mrazáku, kde gel rychle zmrzne v jeden velký kus ledu. Gel pak udržuje sklenici velmi dlouho studenou a pivo uvnitř taky. V teplém počasí tak nic nepotěší více, než dlouho orosená sklenice. Můžete zchladit nejen pivo, ale i jakýkoliv jiný nápoj.

Parametry

Objem
0,6 l

Nová recenze

*
*
*
*


    Nový dotaz

    *
    *
    *


      Menu

      Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

      Další informace