Česká republikaSlovensko

Bandáž pro srovnání vbočeného palce 1 pár - tělová

Bandáž pro srovnání vbočeného palce 1 pár - tělová
  • Bandáž pro srovnání vbočeného palce 1 pár - tělová
  • Bandáž pro srovnání vbočeného palce 1 pár - tělová
  • Značka: Nezadán
  • Kód zboží: 9.928
  • Dostupnost: 4 ks skladem
  • Cena:
    84 Kč
    (69,42 Kč bez DPH 21%)

Máte problémy s vystouplým kloubem palce a bolestí v přední části chodidel? Při zakoupení obdržíte 1 pár bandáží na vbočený palec (na obě nohy, celkem tedy 2 kusy).

Vyzkoušejte tuto podpůrnou bandáž na Haluxy, která koriguje a rovná vbočený palec, zabraňuje vzniku bolestí a chrání boční klouby před poškozením.

Vbočený palec je nepříjemná věc a tento srovnávač může od bolesti ulevit nebo tento problém zcela vyléčit. Pořiďte si bandáž, která zajistí nápravu, nebo alespoň úlevu. Je vhodná na celodenní nošení i na pouhou relaxaci po únavném dni.

Bandáž pomáhá absorbovat tlaky, pomáhá srovnat vbočený palec a tlumí otlaky jeho kloubu. Korektor je příjemný, měkký a hygienický.

Bandáž na léčbu vbočeného palce můžete nosit pod ponožkou v běžné obuvi a využívat tak korektor na denní nošení. Pravidelné nošení korektoru pomáhá zlepšovat postižení a vracet palec do původní a zdravé polohy.

Korektor je vyroben z pružného a prodyšného materiálu, umývat doporučujeme mýdlovou vodou a následně nechat volně uschnout. Neprat v pračce, nesušit v sušičce na prádlo.

Skvělá volba pro každodenní nošení! Korektor na Halux je nenápadný a praktický. Ulevuje od bolesti a pomáhá při léčbě vbočeného palce.

Boční gelová vložka zmírňuje tlak na postižený kloub, eliminuje tak bolest. Gelový špalíček mezi palcem a ukazováčkem vrací palec do správné polohy.

Parametry
Balení1 pár
Materiálové složenípolyamid + elastan
Materiál83% polyamid, 17% elastan

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz