Máte dotaz?
E-mail: info@netnakup.cz, Tel.: 720 278 200 (Po-Pá 8:00-16:30)
Česká republikaSlovensko

Balanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-černý

Balanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-černý
  • Balanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-černý
  • Balanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-černý
  • Výrobce: Power Balance
  • Kód zboží: PB_YELLOWBLACK

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

Za solidní cenu vám nabízíme oblíbený módní doplněk, který má podle výrobců tyto vlastnosti a účinky:

Power Balance je převratná technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšuje rovnováhu, sílu a pružnost. Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i v každodenním životě. Nejčastěji se nosí ve formě různobarevných silikonových náramků a svá jména s nimi nadšeně spojuje mnoho předních sportovců světa.

Lidské tělo je podobně jako baterie komplexem elektro-chemických procesů. Klíčem k lepšímu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmonie. Ideální lidská frekvence, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocí Power Balance náramku můžete tuto energetickou harmonii znovu nastavit. Výsledky jsou okamžité a opravdu fenomenální. Hologram v kontaktu s lidským přirozeným polem uvede jeho energii do naprostého souladu. Díky Power Balance může každý rozšířit své fyzické možnosti na maximum a žít svůj život naplno. Využívat této zcela revoluční technologie si již navyklo velké množství špičkových sportovců, aby tak od základu proměnili způsob i výsledky každodenního tréningu.

Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý-žlutýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-modrýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-fialovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - tmavě modrý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - fialový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-růžovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-modrýBalanční náramek s hologramem Power Balance - oranžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-fialovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - světle modrý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-růžovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - růžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - šedý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-červenýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - zelený-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-černý

Nový dotaz