Česká republikaSlovensko

Balanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-fialový

Balanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-fialový
 • Balanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-fialový
 • Balanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-fialový
 • Značka: Power Balance
 • Kód zboží: PB_TRANSVIOLET
 • Dostupnost: 16 ks skladem (do vyprodání zásob)
 • Cena:
  91 Kč 82 Kč (10% sleva)
  (67,69 Kč bez DPH 21%)
 • Přidat do seznamu přání

Výměna velikosti zdarma až do 10.1.2022. Více....

Za solidní cenu vám nabízíme oblíbený módní doplněk, který má podle výrobců tyto vlastnosti a účinky:

Power Balance je převratná technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšuje rovnováhu, sílu a pružnost. Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i v každodenním životě. Nejčastěji se nosí ve formě různobarevných silikonových náramků a svá jména s nimi nadšeně spojuje mnoho předních sportovců světa.

Lidské tělo je podobně jako baterie komplexem elektro-chemických procesů. Klíčem k lepšímu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmonie. Ideální lidská frekvence, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocí Power Balance náramku můžete tuto energetickou harmonii znovu nastavit. Výsledky jsou okamžité a opravdu fenomenální. Hologram v kontaktu s lidským přirozeným polem uvede jeho energii do naprostého souladu. Díky Power Balance může každý rozšířit své fyzické možnosti na maximum a žít svůj život naplno. Využívat této zcela revoluční technologie si již navyklo velké množství špičkových sportovců, aby tak od základu proměnili způsob i výsledky každodenního tréningu.

VelikostXSSLXL
Obvod dlaně - bez palce (cm)1617,520,522

Kde se měří?
Pokud se i přes přeměření s touto tabulkou do velikosti nestrefíte, nabízíme vám zdarma výměnu! Poštovné za zásilku se správnou velikostí tak již nebudete platit. Více v části Výměna velikosti.

Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý-žlutýBalanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - fialovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-růžovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - oranžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-fialovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - světle modrý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-růžovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - růžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - šedýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-červenýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - zelenýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-černý

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz