Česká republikaSlovensko

Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý

Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý
  • Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý
  • Balanční náramek s hologramem Power Balance - černý
  • Značka: Power Balance
  • Kód zboží: PB_BLACKBLACK

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Výměna velikosti zdarma do 14 dnů od obdržení. Více...

Za solidní cenu vám nabízíme oblíbený módní doplněk, který má podle výrobců tyto vlastnosti a účinky:

Power Balance je převratná technologie využívající speciální hologramy, které pozitivně působí na přirozené energetické pole člověka a výrazně zlepšuje rovnováhu, sílu a pružnost. Výsledným efektem je vyšší tělesná výkonnost při sportu i v každodenním životě. Nejčastěji se nosí ve formě různobarevných silikonových náramků a svá jména s nimi nadšeně spojuje mnoho předních sportovců světa.

Lidské tělo je podobně jako baterie komplexem elektro-chemických procesů. Klíčem k lepšímu fyzickému výkonu je rovnováha energie a celková harmonie. Ideální lidská frekvence, zvaná Schumann Resonating Frequency (SRF), je asi 7.8 Hz.

Pomocí Power Balance náramku můžete tuto energetickou harmonii znovu nastavit. Výsledky jsou okamžité a opravdu fenomenální. Hologram v kontaktu s lidským přirozeným polem uvede jeho energii do naprostého souladu. Díky Power Balance může každý rozšířit své fyzické možnosti na maximum a žít svůj život naplno. Využívat této zcela revoluční technologie si již navyklo velké množství špičkových sportovců, aby tak od základu proměnili způsob i výsledky každodenního tréningu.

Parametry
Materiálové složeníguma
Materiálguma
Balanční náramek s hologramem Power Balance - bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-fialovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - bílý-růžovýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-červenýBalanční náramek s hologramem Power Balance - černý-žlutýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - červený-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - oranžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - průhledný-černýBalanční náramek s hologramem Power Balance - růžový-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - šedýBalanční náramek s hologramem Power Balance - světle modrý-bílýBalanční náramek s hologramem Power Balance - zelenýBalanční náramek s hologramem Power Balance - žlutý-bílý

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz

Barvy

černá