Česká republikaSlovensko

Adoptuj psa

Adoptuj psa
  • Adoptuj psa
  • Adoptuj psa
  • Značka: Gift Republic
  • Kód zboží: ZS373

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Chcete darovat dárek, který je k nezaplacení, který má i jinou než materiální hodnotu? Pomocí našeho dárku můžete na dobu dvanácti měsíců adoptovat toulavého psa na exotickém Borneu a výrazně tak změnit život těchto němých tváří. Balení obsahuje jednoduché instrukce se snadnou online registrací. Na oplátku dostanete certifikát podporovatele s fotografií vámi podporovaného psa.

Vaše podpora bude připsána na účet charitativní organizace IAPWA (International Aid For the Protection Welfare of Animals).

Hodnota tohoto dárku je jinde, než jen v pouhém zakoupení věci. Na památku vám zůstane certifikát o adopci a plakát, ale v duši vás bude hřát skvělý pocit, že jste pomohli. Byť by to i bylo na druhém konci světa. Pro ty, kteří by chtěli být ještě užitečnější, je zde navíc možnost stát se dobrovolníkem a odcestovat za opuštěnými pejsky přímo na Borneo a pomáhat na místě.

Do 28 dní od registrace přijde certifikát.

Adopce trvá 12 měsíců.

Nový dotaz

Štítky