Česká republikaSlovensko

3D pero s LCD displejem - modré

3D pero s LCD displejem - modré
  • 3D pero s LCD displejem - modré
  • 3D pero s LCD displejem - modré
  • 3D pero s LCD displejem - modré
  • 3D pero s LCD displejem - modré
  • Značka: Nezadán
  • Kód zboží: 6790

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Náplně naleznete v kategorii 3D pera.

3D pero nabízí škálu možností pro kreativní tvoření. Nejedná se však pouze o kreslení, pomocí této jedinečné technologie lze vytvářet nejrůznější plastické objekty. Pero funguje na stejném principu jako tavná pistole, to znamená, že za pomoci správné teploty taví vložený materiál, a vy pomocí pera tvoříte. Výhodou je, že lze malovat nejen na plochu, ale také do stran, což vám nabízí takřka neomezené možnosti pro vaší tvorbu. Obsluha 3D pera je velmi jednoduchá, takže s pomocí rodičů si mohou vyhrát i děti.

Jak se 3D pero používá?

Připojte adaptér pera do napájecího konektoru na konci pera a druhý konec zapojte do zásuvky. Následně se rozsvítí žlutá kontrolka. Šipkou na displeji nastavte materiál PLA a po rozsvícení červené kontrolky se pero začne předehřívat. Poté, co kontrolka svítí zeleně, je pero připravené k použití. Do plnícího otvoru na vrchu pera vložte PLA náplň v barvě, se kterou chcete tvořit. Přidržením spodní šipky na peru se začne náplň vtlačovat do šipky. Náplň se vytlačuje automaticky, při kreslení není nutné mačkat žádné další tlačítko. Pero se samo automaticky vypne po pěti minutách nečinnosti. Pro opětovné spuštění zmáčkněte tlačítko vpřed. Pro vyndání náplně nebo výměnu barvy náplně zmáčkněte tlačítko pro zpětný posun.

Co je to PLA filament?

PLA je termoplastický polyester, který se vyznačuje dobrou pevností a stálobarevností. Jedná se o materiál ze kterého je vyrobena náplň do vašeho 3D pera. Základem pro výrobu tohoto materiálu jsou obnovitelné zdroje, jako například kukuřičný škrob. Tavná teplota materiálu PLA je kolem 180°.

Obsah balení:

1x 3D pero

1x stojánek na 3D pero

1x kabel do zásuvky

3x barevná náplň PLA

Technická specifikace:

Rozměry pera: 18,5 cm x 4,5 cm x 3 cm

Délka kabelu: 140 cm

Napájení: přiložený adaptér

Napětí: 12 V

Průměr struny: 1,75 mm

Obsahuje návod v českém jazyce. Vhodné pro děti starší 8 let. Používat pod dohledem dospělé osoby. Nedotýkejte se nahřátého hrotu.

Parametry
Rozměry (cm)18,5 x 4,5 x 3

Níže naleznete seznam všech dokumentů, které vám mohou pomoci při rozhodování o koupi.

Nový dotaz