Česká republikaSlovensko

Hřející polštářek Heat Multiwarmer

Hřející polštářek Heat Multiwarmer
  • Značka: Heat Company
  • Kód zboží: 42093

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Okamžitý zdroj tepla s 20 hodinami hřejivosti od firmy Heat Company. Aktivuje se při kontaktu se vzduchem a má průměrnou teplotu 51°C. Netoxický, bez zápachu z 100% přírodních ingrediencí.

Hřející polštářky MULTIWARMERS poskytují, příjemné, zdravé teplo po celý den po dobu až 20 hodin. Multiwarmers mohou být používány celoročně a mohou pomoci zmírňovat stres. Po té, co přestane hřející polštářek hřát, jej vyhoďte do běžného domácího odpadu.

Jak hřející polštářek aktivovat: Otevřete vnější obal a vyjměte z něj hřející polštářek na vzduch. Pro zahřátí vložte Hřejivý sáček do vnitřní kapsy. Nejlepšího výkonu dosahuje hřejiví polštářek v polo-uzavřeném prostředí. Teplo z tohoto hřejícího sáčků je možné čerpat po dobu 20 hodin při průměrné teplotě kolem 51°C. Maximální teplota hřejícího polštářku je 63°C. Tento hřející polštářek ohřívá neustále. Hřející polštářek dosahuje maximální teploty přibližně po 15 min.

Obsah sáčku: tvoří směs železného prášku, aktivního uhlíku, vody, soli a zeminy. Tato směs je uzavřena ve speciálním papírovo-látkovém sáčku a díky speciálnímu patentu se nedostane dovnitř a ven ze sáčku nic jiného jak vzduch, na kterém je postavený celý princip fungování těchto hřejících polštářků. Celý sáček je ekologicky a toxicky neškodný. Tyto hřejívé polštářky splňují podmínky pro prodej v EU.

Parametry
Rozměry (cm)9 x 13

Nový dotaz