Česká republikaSlovensko

Automatické krmítko rybiček

Automatické krmítko rybiček
  • Automatické krmítko rybiček
  • Automatické krmítko rybiček
  • Automatické krmítko rybiček
  • Automatické krmítko rybiček
  • Značka: Nezadán
  • Kód zboží: DZ430

  • Toto zboží je vyprodané a nemáme ho již skladem. S největší pravděpodobností ho již nelze u výrobce objednat. Pro ověření aktuální dostupnosti nás můžete kontaktovat na email info@netnakup.cz. Telefonicky není možné dostupnost zjistit.

    Můžeme vás informovat, jakmile bude produkt opět dostupný. Stačí níže napsat váš email.

Pořídili jste si rybičky s domněním, že jsou to nejméně náročná domácí zvířátka a teď jaksi nemáte čas na to je pravidelně krmit? Nebojte, nemusíte se hned vzdávat svých chovatelských ambicí. Pořiďte si toto automatické krmítko a Vaše rybičky mohou mít donážku do domu až čtyřikrát denně bez Vaší asistence.

Do otočného bubnu nasypete krmivo a nastavíte frekvenci. Máte na výběr mezi jednoduchým a dvojitým dávkováním. Při otáčení bubnu se záklopka automaticky otvírá podle režimu, který jste nastavili, a vysypává krmivo do vody. Můžete nastavit jak množství, tak frekvenci a délku krmení!

Díky nastavitelnému držáčku namontujete krmítko na stěnu akvária nebo na jeho víko. A dokonce jsou přiloženy dva suché zipy pro všechna atypická akvária, kde se držák neuplatní.

Žádný stres a Vaše rybičky budou ty nejšťastnější na světě!

Funkci dvojitého dávkování nastavíte dvojitým stisknutím tlačítka Mode. Zvolte mezi režimy (1, 2, 3 nebo 4) a stiskněte tlačítko Adjust.

Doplnění krmiva: sundejte buben a otevřete zadní panel, nasypte krmivo a opět nasaďte víko. Namontujte krmítko na akvárium.

Šířka držáku: max 3,1 cm

Parametry
Rozměry (cm)11 x 11 x 7

Nový dotaz